OCENA GRY
67%
21 głosów

Parkowanie Na Leśnej Farmie 3D

Kategoria: Gry ParkowanieIlość zagrań: 3580Dzisiaj grano: 0 razy
Parkowanie na Leśnej Farmie 3D
Forest Cargo 3D - Parkowanie na Leśnej Farmie 3D
Dzisiaj proponujemy Wam najnowszą gierkę z cyklu Park it 3D. W naszym serwisie znajdziecie wiele innych części tej serii, więc jeśli spodoba Wam się ta gierka koniecznie zagrajcie także w inne epizody! Dzisiejsza przygoda w parkowanie przeniesie Was na pewną dużą farmę znajdującą się na skraju lasu. Jej właściciel postanowił ułatwić sobie pracę i wykorzystać małą półciężarówkę do rozwożenia towarów. Od czasu do czasu musi objeździć całe gospodarstwo aby dostarczyć paszę dla zwierząt hodowlanych, wodę lub przewieźć różne przedmioty z miejsca na miejsce. Dzięki ciężarówce jest w stanie wykonywać pracę znacznie szybkiej. Podczas każdego transportu musisz poprowadzić samochód po nierównym terenie i zaparkować w oznaczonym miejscu. Podczas jazdy nie możesz uderzyć w żaden budynek gospodarczy, nie możesz potrącić żadnego zwierzaka i tak dalej. Do dzieła! Miłego parkowania!
Gry podobne do Forest Cargo 3D

Zagraj w grę Parkowanie na Leśnej Farmie 3D

211
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
67
33
67%
Jeśli spodobała Wam się gra Parkowanie na Leśnej Farmie 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3580 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Forest Cargo 3D - Parkowanie na Leśnej Farmie 3D została dodana na Gry-24.eu 2014-10-29 o godzinie 19:10 Jak do tej pory zagraliście w nią 3580 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry parkowanie! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!