OCENA GRY
67%
9 głosów

Symulator Wyścigów Formuły 1

Kategoria: Gry 3DIlość zagrań: 3149Dzisiaj grano: 0 razy
Symulator Wyścigów Formuły 1
Sprint Nitro Club - Symulator Wyścigów Formuły 1
Jeżeli szukanie na prawdę dobrego symulatora wyścigów Formuły 1 to właśnie go znaleźliście. To genialna, bardzo wciągająca gra samochodowa z piękną grafiką i świetnymi trasami. Podczas wyścigu będziecie musieli przegonić ponad 15 innych bolidów. W grze nie można popełnić zbyt wiele błędów jeśli mamy ambicję na zajęcie pierwszej pozycji. Podczas Grand Prix odbędą się cztery wyścigi, jednak nie rozegrają się one na normalnych torach. Będziecie mogli ścigać się na autostradach prowadzących przez pustynne tereny, przejechać ulice miasta i inne miejsca.Podczas drogi starajcie się łapać literki N - to nitro które da bolidowi F1 niezłego kopa i pozwoli wyprzedzić kilka samochodów na raz!
Gry podobne do Sprint Nitro Club

Zagraj w grę Symulator Wyścigów Formuły 1

212
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
67
33
67%
Jeśli spodobała Wam się gra Symulator Wyścigów Formuły 1 koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3149 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Sprint Nitro Club - Symulator Wyścigów Formuły 1 została dodana na Gry-24.eu 2014-10-29 o godzinie 20:10 Jak do tej pory zagraliście w nią 3149 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry 3d! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!