OCENA GRY
100%
5 głosów

Odjazdowy Makijaż Potworki Monster High

Kategoria: Gry Monster HighIlość zagrań: 2461Dzisiaj grano: 0 razy
Odjazdowy Makijaż Potworki Monster High
Nefera De Nile Flawless Makeover - Odjazdowy Makijaż Potworki Monster High
W poprzedniej części gry twój salon kosmetyczny odwiedziła sama Cleo de Nile. Widocznie powiedziała o twoich umiejętnościach swojej młodszej siostrze Neferze, która również postanowiła złożyć ci wizytę i poddać się kilku zabiegom kosmetycznym. Spróbuj zrobić ją na bóstwo! Na półkach znajdziesz wiele przyborów kosmetycznych dzięki którym będziesz miała sporo możliwości stylizacji tej iście potwornej córki mumii. Sprawdź się jako wizażystka i przetestuj różne kombinacje kolorów. Zabawę będziesz musiała rozpocząć od nałożenia jej maseczki. Z pewnością wiesz, że egipskie słońce potrafi dać się we znaki i trzeba bardzo uważać na swoją skórę. Wykonaj wszystkie czynności podążając za wskazówkami. Kosmetyki których musisz użyć będzie wskazywała ci animowana strzałka.
Gry podobne do Nefera De Nile Flawless Makeover

Zagraj w grę Odjazdowy Makijaż Potworki Monster High

216
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
100
0
100%
Jeśli spodobała Wam się gra Odjazdowy Makijaż Potworki Monster High koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2461 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Nefera De Nile Flawless Makeover - Odjazdowy Makijaż Potworki Monster High została dodana na Gry-24.eu 2014-10-30 o godzinie 22:10 Jak do tej pory zagraliście w nią 2461 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry monster high! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!