OCENA GRY
100%
5 głosów

Kolorowanka Bohaterek Monster High 2

Kategoria: Kolorowanki Monster HighIlość zagrań: 2645Dzisiaj grano: 0 razy
Kolorowanka Bohaterek Monster High 2
Monster High Coloring 2 - Kolorowanka Bohaterek Monster High 2
Druga edycja wspaniałej kolorowanki dla fanek potwornych i niezwykle popularnych dziewczyn z Monster High! Będziecie miały możliwość wybrania jednej z sześciu postaci - znajdziecie wśród nich zarówno Spectrę Vondergeist, Neferę de Nile, Abbey Bominable jak również występujących w serialu chłopaków - Jacksona Jekylla oraz Holta Hydea. Każda z tych postaci może stać się twoim modelem bądź modelką. Wykorzystaj dostępną na ekranie paletę barw i maluj rożne części wybranej bohaterki klikając na nie myszką. Możesz użyć swojej wyobraźni i zmienić jej oryginalny wygląd, jak i wybierać kolory które najbardziej charakteryzują daną dziewczynę bądź chłopaka. Powodzenia i miłej zabawy!
Gry podobne do Monster High Coloring 2

Zagraj w grę Kolorowanka Bohaterek Monster High 2

217
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
100
0
100%
Jeśli spodobała Wam się gra Kolorowanka Bohaterek Monster High 2 koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2645 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Monster High Coloring 2 - Kolorowanka Bohaterek Monster High 2 została dodana na Gry-24.eu 2014-10-30 o godzinie 22:10 Jak do tej pory zagraliście w nią 2645 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii kolorowanki monster high! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!