OCENA GRY
78%
9 głosów

Ubieranka I Makijaż Draculaury

Kategoria: Gry Monster HighIlość zagrań: 3214Dzisiaj grano: 0 razy
Ubieranka i Makijaż Draculaury
Draculaura Dressup - Ubieranka i Makijaż Draculaury
Jeśli jesteście prawdziwymi fankami Monster High to z pewnością doskonale znacie postać upiornej córki wampira - Draculaury. W Straszyceum znana jest jako z najbardziej przyjacielskich dziewczyn na którą zawsze można liczyć. Bardzo chętnie pomaga innym. Jej najlepszymi przyjaciółkami są Frankie Stein oraz Clawdeen Wolf. Uwielbia ubierać się modnie a na twarz nakłada sporo makijażu dzięki czemu prezentuje się niesamowicie. Jej największym problemem jest jednak brak odbicia w lustrze - w końcu jest wampirzycą. Choć lubi ubierać modne suknie nigdy nie może się przejrzeć aby samodzielnie ocenić swój wygląd. Tym razem również będzie musiała poprosić o pomoc. Postanowiła wybrać się dziś do szkoły w pięknym stroju który wybierzesz dla niej przeglądając zasoby jej garderoby. Ubierz ją od stóp do głów nie zapominając nawet o najdrobniejszych szczegółach.
Gry podobne do Draculaura Dressup

Zagraj w grę Ubieranka i Makijaż Draculaury

218
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
78
22
78%
Jeśli spodobała Wam się gra Ubieranka i Makijaż Draculaury koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3214 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Draculaura Dressup - Ubieranka i Makijaż Draculaury została dodana na Gry-24.eu 2014-10-30 o godzinie 22:10 Jak do tej pory zagraliście w nią 3214 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry monster high! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!