OCENA GRY
80%
5 głosów

Makijaż Dla Lagoony Blue Mh

Kategoria: Gry Monster HighIlość zagrań: 2579Dzisiaj grano: 0 razy
Makijaż dla Lagoony Blue MH
Lagoona Blue Sporty Makeover - Makijaż dla Lagoony Blue MH
Gra oparta na kolejnej postaci Monster High. W tym epizodzie będzie nią Lagoona Blue znana bardziej jako córka morskiego potwora. Gdy się jej posłucha można zauważyć, że ma nieco dziwny akcent. Do Straszyceum przybyła z daleka, wcześniej uczęszczała do szkoły znajdującej się nad morzem. Kocha morskie zwierzęta, jej ulubionym pupilem jest Neptuna, mała, żarłoczna pirania. Lagoona jest dziewczyną bardzo przyjazną i chętnie pomaga innym. Jest także bardzo wyluzowana i nieco szalona. Jej delikatna skóra jest koloru błękitu. Zmiana klimatu nie wpływa na nią zbyt dobrze więc co pewien czas musi korzystać z zabiegów kosmetycznych. Pomóż jej w zrobieniu delikatnej maseczki, zrobieniu maskary i ogólnego makijażu. Czeka cię dużo pracy, na zakończenie stylizacji spraw jej piękny makijaż w którym nawet podczas uprawiania sportu będzie wyglądała cudownie. W ostatnim etapie przygotujesz dla niej sportowe ciuchy ponieważ postanowiła wybrać się na mały jogging. Powodzenia!
Gry podobne do Lagoona Blue Sporty Makeover

Zagraj w grę Makijaż dla Lagoony Blue MH

219
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
80
20
80%
Jeśli spodobała Wam się gra Makijaż dla Lagoony Blue MH koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2579 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Lagoona Blue Sporty Makeover - Makijaż dla Lagoony Blue MH została dodana na Gry-24.eu 2014-10-30 o godzinie 22:10 Jak do tej pory zagraliście w nią 2579 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry monster high! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!