OCENA GRY
70%
10 głosów

Parkowanie Wozem Strażackim 3D

Kategoria: Gry StrażackieIlość zagrań: 4658Dzisiaj grano: 0 razy
Parkowanie Wozem Strażackim 3D
Park it 3D Fire Truck - Parkowanie Wozem Strażackim 3D
Niektórzy chłopcy w dzieciństwie marzą o tym, aby zostać strażakiem, jeździć wspaniałym, czerwonym wozem wyposażonym w długi wąż i wysoką drabinę, ratować ludzi z płonących budynków i gasić szalejące w mieście pożary. Bycie strażakiem to nie tylko trudne, ale i bardzo odpowiedzialne zajęcie. Gdy tylko w remizie rozlegnie się odgłos dzwonka, nie bacząc na porę dnia muszą pędzić do wozu strażackiego i ruszać na miejsce, w którym wybuchł groźny pożar. Czasami strażacy pomagają również podczas niebezpiecznych wypadków drogowych. Za pomocą swojego sprzętu ratują ludzi uwięzionych nie tylko w domach, ale również w samochodach uszkodzonych podczas poważniejszych stłuczek. Przygotujcie się na niesamowite emocje towarzyszące życiu strażaka i rozpocznijcie pierwszą misję! Będziecie musieli jak najszybciej nauczyć się prowadzić czerwony wóz i manewrować nim podczas jazdy po miejskich ulicach. To pojazd uprzywilejowany, przypominający trochę ciężarówkę. Nie trudno go poznać nie tylko po wyglądzie, ale również po charakterystycznym wyciu jego syren. Podczas każdej z 18 misji będziecie musieli dotrzeć na miejsce najszybciej jak się da. Ogień bardzo szybko się rozprzestrzenia, więc będzie liczyła się każda sekunda!
Gry podobne do Park it 3D Fire Truck

Zagraj w grę Parkowanie Wozem Strażackim 3D

22
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
70
30
70%
Jeśli spodobała Wam się gra Parkowanie Wozem Strażackim 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 4658 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Park it 3D Fire Truck - Parkowanie Wozem Strażackim 3D została dodana na Gry-24.eu 2014-08-13 o godzinie 21:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 4658 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry strażackie! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!