OCENA GRY
77%
13 głosów

Samochodowa Arena 3D

Kategoria: Gry 3DIlość zagrań: 2425Dzisiaj grano: 0 razy
Samochodowa Arena 3D
3D Truck Challenge Arena - Samochodowa Arena 3D
Jeśli stęskniliście się już za grami samochodowymi 3D to z wielką przyjemnością prezentujemy Wam kolejny, rewelacyjny tytuł! To najnowsza, trójwymiarowa samochodówka, która da Wam możliwość przejechania się półciężarówką marki Mitsubishi. Auto wyposażone jest w potężny silnik, a wierzcie, że podczas przejazdu przez kolejne 18 poziomów jego moc okaże się bardzo przydatna. Wystąpicie w roli kaskaderów przed sporą publicznością i pokażecie na co Was stać. Będzie to występ jedyny w swoim rodzaju. Podczas gry będziecie musieli przeskakiwać samochodem z rampy na rampę i nie spaść w dół. Nabierzcie rozpędu i przygotujcie się do pierwszego, zwariowanego skoku samochodem! Jeśli nabierzecie wprawy na pewno kolejne poziomy ukończycie bez większych problemów.
Gry podobne do 3D Truck Challenge Arena

Zagraj w grę Samochodowa Arena 3D

220
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
77
23
77%
Jeśli spodobała Wam się gra Samochodowa Arena 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2425 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra 3D Truck Challenge Arena - Samochodowa Arena 3D została dodana na Gry-24.eu 2014-11-20 o godzinie 22:11 Jak do tej pory zagraliście w nią 2425 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry 3d! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!