OCENA GRY
52%
33 głosów

Parkowanie Tira 3D

Kategoria: Gry ParkowanieIlość zagrań: 5081Dzisiaj grano: 0 razy
Parkowanie Tira 3D
Big Rig Parking - Parkowanie Tira 3D
Za chwilę przekonacie się jak trudno prowadzi się wielkiego tira i manewruje nim pomiędzy budynkami. Bohaterem tej ciekawej gry w parkowanie będzie pewien kierowca, który właśnie rozpoczyna swój pierwszy dzień w nowej pracy. Do jego obowiązków będzie należało rozwożenie różnych towarów, a na koniec dnia parkowanie tira w wyznaczonym dla niego miejscu. Podczas jazdy po terenie firmy będzie musiał pokonywać ciężarówką różne przeszkody, omijać budynki, przeciskać się w wąskich przesmykach i omijać inne maszyny budowlane, takie jak koparki i spychacze. Niektóre poziomy gry stanowią prawdziwe wyzwanie, więc nawet jeśli dobrze czujecie się w grach parkingowych to lepiej poświęćcie kilka minut na trening i przygotowanie się do nowego zawodu! Oczywiście uważajcie, aby nie rozwalić tira na pierwszej, lepszej przeszkodzie!
Gry podobne do Big Rig Parking

Zagraj w grę Parkowanie Tira 3D

221
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
52
48
52%
Jeśli spodobała Wam się gra Parkowanie Tira 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 5081 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Big Rig Parking - Parkowanie Tira 3D została dodana na Gry-24.eu 2014-11-20 o godzinie 23:11 Jak do tej pory zagraliście w nią 5081 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry parkowanie! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!