OCENA GRY
86%
28 głosów

Wyścig Fordem Mustangiem 3D

Kategoria: Gry WyścigoweIlość zagrań: 4668Dzisiaj grano: 0 razy
Wyścig Fordem Mustangiem 3D
Mad Rush - Wyścig Fordem Mustangiem 3D
Czy jesteście gotowi na kolejną, świetną, trójwymiarową grę samochodową? Na pewno z miłą chęcią zasiądziecie za kierownicą sportowego Forda Mustanga i przejedziecie nim przez bardzo długą trasę naszpikowaną przeszkodami. Podczas wyścigu będziecie mogli podziwiać przepiękną grafikę gry i wykonywać zwariowane drifty na zakrętach. Trasa wiedzie u podnóża góry. W oddali możemy podziwiać wysokie szczyty i piękne, górskie krajobrazy. Nas najbardziej będzie jednak interesowało to, co znajduje się na drodze. Czasami natkniecie się na krowę przechodzącą przez ulicę, innym razem będziecie musieli omijać widzów, którzy weszli na drogę chcąc zobaczyć nasz przejazd, jeszcze innym razem spróbujecie ominąć snopy siana leżące na samym środku szosy. Nad Fordem przy większych prędkościach trochę trudno zapanować, więc przez cały czas miejcie oczy szeroko otwarte i uważnie obserwujcie drogę. Powodzenia!
Gry podobne do Mad Rush

Zagraj w grę Wyścig Fordem Mustangiem 3D

222
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
86
14
86%
Jeśli spodobała Wam się gra Wyścig Fordem Mustangiem 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 4668 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Mad Rush - Wyścig Fordem Mustangiem 3D została dodana na Gry-24.eu 2014-12-06 o godzinie 11:12 Jak do tej pory zagraliście w nią 4668 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry wyścigowe! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!