OCENA GRY
80%
5 głosów

Zdalnie Sterowany Samochodzik 3D

Kategoria: Gry 3DIlość zagrań: 1805Dzisiaj grano: 0 razy
Zdalnie Sterowany Samochodzik 3D
Lobby RC Racer 3D - Zdalnie Sterowany Samochodzik 3D
Dzisiaj prezentujemy Wam grę samochodową znacznie inną od pozostałych. Tym razem będziecie mogli pojeździć zabawkowym samochodzikiem zdalnie sterowanym! To mały, ale niezwykle szybki samochód, który bardzo dobrze radzi sobie z pokonywaniem różnych przeszkód terenowych. W grze znajdziecie kilkanaście różnych tras i obszarów. Wspaniała grafika 3D robi na prawdę dobre wrażenie i znacznie zwiększa grywalność! Podczas każdego przejazdu samochodzikiem będziecie musieli ukończyć kilka okrążeń i zaliczyć wszystkie checkpointy. Podczas każdego przejazdu będziecie musieli uzyskać w miarę dobry czas i poradzić sobie z wieloma różnymi przeszkodami. Pamiętajcie, że w tej gierce cały świat oglądamy z perspektywy zabawki!
Gry podobne do Lobby RC Racer 3D

Zagraj w grę Zdalnie Sterowany Samochodzik 3D

223
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
80
20
80%
Jeśli spodobała Wam się gra Zdalnie Sterowany Samochodzik 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1805 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Lobby RC Racer 3D - Zdalnie Sterowany Samochodzik 3D została dodana na Gry-24.eu 2014-12-18 o godzinie 12:12 Jak do tej pory zagraliście w nią 1805 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry 3d! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!