OCENA GRY
82%
57 głosów

Kolorowanka Do Druku

Kategoria: Kolorowanki Angry BirdsIlość zagrań: 10890Dzisiaj grano: 2 razy
Kolorowanka do Druku
Angry Birds Space Kolorowanka - Kolorowanka do Druku
Najnowsza gierka, w którą koniecznie powinni zagrać wszyscy miłośnicy kolorowanek Angry Birds! Kolorowanka nawiązuje do znanej i lubianej gry Angry Birds Space, której akcja w przeciwieństwie do poprzedniej części rozgrywa się w kosmosie. W kolorowance będziecie mogli pokolorować nie jeden, a kilka różnych obrazków. Każdy z nich przedstawia innego bohatera gry. Oprócz tego gra oferuje dodatkowo możliwość wydrukowania pomalowanej scenki. Po lewej stronie znajduje się paleta farb, a w niej aż 60 różnych kolorów. Wybierajcie swoje ulubione barwy i nanoście na scenkę z wkurzonymi ptakami. Jeśli chcecie, możecie także dodać dymek z tekstem przy każdym z bohaterów!
Gry podobne do Angry Birds Space Kolorowanka

Zagraj w grę Kolorowanka do Druku

224
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
82
18
82%
Jeśli spodobała Wam się gra Kolorowanka do Druku koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 10890 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Angry Birds Space Kolorowanka - Kolorowanka do Druku została dodana na Gry-24.eu 2014-12-23 o godzinie 22:12 Jak do tej pory zagraliście w nią 10890 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii kolorowanki angry birds! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!