OCENA GRY
73%
26 głosów

Testowa Jazda Bmw M5 3D

Kategoria: Gry 3DIlość zagrań: 3292Dzisiaj grano: 0 razy
Testowa Jazda BMW M5 3D
3D BMW M5 Test Drive - Testowa Jazda BMW M5 3D
Wyobraź sobie, że jesteś kierowcą testowym pracującym w niemieckim koncernie samochodowym BMW. Twoja codzienna praca polega na testowaniu nowych modeli samochodów. Dzisiaj będziesz musiał objeździć najnowszy model z serii M5. To wspaniałe, luksusowe i ekskluzywne auto wyposażone w najnowsze osiągnięcia technologii motoryzacyjnej. Odpal silnik i swobodnie jeździj beemką po placu pełnym różnych obiektów. Sprawdź jak auto zachowuje się przy dużej prędkości, jak radzi sobie podczas pokonywania zakrętów, jak sprawuje się jego zawieszenie oraz inne parametry. Możesz również poszaleć i nie zdejmować nogi z gazu, możesz także wykonywać różne drifty oraz wyskoki!
Gry podobne do 3D BMW M5 Test Drive

Zagraj w grę Testowa Jazda BMW M5 3D

225
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
73
27
73%
Jeśli spodobała Wam się gra Testowa Jazda BMW M5 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3292 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra 3D BMW M5 Test Drive - Testowa Jazda BMW M5 3D została dodana na Gry-24.eu 2015-02-05 o godzinie 13:02 Jak do tej pory zagraliście w nią 3292 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry 3d! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!