OCENA GRY
85%
495 głosów

Legendarne Walki Lego Ninjago

Kategoria: Gry Lego NinjagoIlość zagrań: 49795Dzisiaj grano: 0 razy
Legendarne Walki Lego Ninjago
Legendary Ninjago Battles - Legendarne Walki Lego Ninjago
Wojownicy Lego Ninjago powracają w najnowszej grze od Cartoon Network! Ponownie będziecie mogli wraz z mistrzami Spinjitzu stanąć do walki z siłami ciemności i pokonać wiele trudnych i wymagających przeciwników. Gra została stworzona w bardzo ciekawy sposób, mianowicie - każdy z wojowników będzie opowiadał historię swojej najtrudniejszej bitwy. Po kolei wskoczymy do historii Jay'a, Cole'a, Zane'a, Lloyda oraz Kai'a i wraz z nimi rozpoczniemy przeprawę przez niebezpieczne krainy pełne wrogich ninja. Pod koniec każdego poziomu czeka nas również bardzo trudna walka z bossem. Na koniec pierwszego etapu gry zmierzymy się ze smokiem! Podczas przygody starajcie się zbierać różne udoskonalenia, dzięki którym nasi wojownicy Ninjago uzyskają możliwość wyższego skakania, dodatkowych mocy dla złotych broni lub zadawania silniejszych ciosów!
Gry podobne do Legendary Ninjago Battles

Zagraj w grę Legendarne Walki Lego Ninjago

226
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
85
15
85%
Jeśli spodobała Wam się gra Legendarne Walki Lego Ninjago koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 49795 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Legendary Ninjago Battles - Legendarne Walki Lego Ninjago została dodana na Gry-24.eu 2015-02-14 o godzinie 13:02 Jak do tej pory zagraliście w nią 49795 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry lego ninjago! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!