OCENA GRY
63%
24 głosów

Parkowanie Pasażerskim Samolotem 3D

Kategoria: Gry SamolotyIlość zagrań: 3633Dzisiaj grano: 1 razy
Parkowanie Pasażerskim Samolotem 3D
City Airport 3D Parking - Parkowanie Pasażerskim Samolotem 3D
Z pewnością świetnie radzisz sobie w grach samochodowych, na pewno również świetnie w takich grach parkujesz. Czy jednak równie dobrze poradzisz sobie podczas parkowania i manewrowania wielkim samolotem pasażerskim po płycie lotniska? To o wiele trudniejsze, ponieważ samochód nie posiada skrzydeł. Tutaj musisz pamiętać, że możesz o coś nimi zahaczyć. Na dodatek tu i ówdzie stoją zaparkowane samochody a wszędzie znajduje się również masa innych przeszkód. Wskakuj do kabiny, chwyć za stery i postaraj się bezpiecznie dojechać do miejsca, w którym samolot będzie czekał na kolejny lot!
Gry podobne do City Airport 3D Parking

Zagraj w grę Parkowanie Pasażerskim Samolotem 3D

227
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
63
38
63%
Jeśli spodobała Wam się gra Parkowanie Pasażerskim Samolotem 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3633 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra City Airport 3D Parking - Parkowanie Pasażerskim Samolotem 3D została dodana na Gry-24.eu 2015-04-17 o godzinie 20:04 Jak do tej pory zagraliście w nią 3633 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry samoloty! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!