OCENA GRY
95%
19 głosów

Wyścig Samochodów Z Turbo 3D

Kategoria: Gry WyścigoweIlość zagrań: 3256Dzisiaj grano: 0 razy
Wyścig Samochodów z Turbo 3D
Turbo Cars 3D Racing - Wyścig Samochodów z Turbo 3D
Jeśli lubicie odgłos silnika wchodzącego na obroty i świst turbosprężarki to koniecznie spróbujcie pościgać się w nowej grze samochodowej Turbo Cars 3D Racing! To ekscytująca gra nie tylko ze względu na wspaniałe, drogie, sportowe samochody, ale również realizm oraz piękną i dopracowaną grafikę 3D opartą na Unity. Gdy tylko odpalicie grę będziecie mogli wybrać jeden z samochodów dostępnych na tym etapie. Rozgrywki dopiero się zaczynają, więc kolejne samochody odblokujecie w miarę postępów. Wyścigi będą odbywały się na różnych torach, a zasady poszczególnych rozgrywek będą się od siebie różniły. Czasami będzie trzeba pokonać kilka okrążeń, w innym wyścigu ostatni samochód będzie dyskwalifikowany, jeszcze innym razem będzie trzeba dotrzeć do mety przed czasem.
Gry podobne do Turbo Cars 3D Racing

Zagraj w grę Wyścig Samochodów z Turbo 3D

228
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
95
5
95%
Jeśli spodobała Wam się gra Wyścig Samochodów z Turbo 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3256 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Turbo Cars 3D Racing - Wyścig Samochodów z Turbo 3D została dodana na Gry-24.eu 2015-04-17 o godzinie 20:04 Jak do tej pory zagraliście w nią 3256 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry wyścigowe! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!