OCENA GRY
33%
9 głosów

Parkowanie Taxi W Londynie

Kategoria: Gry TaxiIlość zagrań: 2568Dzisiaj grano: 2 razy
Parkowanie Taxi w Londynie
London Taxi 3D Parking - Parkowanie Taxi w Londynie
Czy macie ochotę pojeździć żółtą taksówką po zatłoczonych ulicach Londynu? Jeśli tak to świetnie, ponieważ mamy dla Was nową, świetną grę 3D! Praca taksówkarza w tak dużym mieście jak Londyn wymaga sporych umiejętności. Taksówkarz musi umieć poruszać się po zatłoczonych ulicach, lawirować pomiędzy samochodami i przeszkodami i świetnie znać miasto. Dzięki temu jest w stanie dowieźć pasażera szybko i sprawnie do miejsca, do którego chce się dostać. Musi również umieć dobrze parkować, ponieważ czasami znalezienie wolnego miejsca graniczy z cudem. Wsiadajcie za kierownicę i rozpocznijcie swój pierwszy kurs! Pokieruje Was strzałka, która pokaże Wam w którą stronę powinniście jechać. Gdy dotrzecie do celu ustawcie taxi w oznaczonym polu i czekajcie na kolejny kurs!
Gry podobne do London Taxi 3D Parking

Zagraj w grę Parkowanie Taxi w Londynie

229
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
33
67
33%
Jeśli spodobała Wam się gra Parkowanie Taxi w Londynie koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2568 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra London Taxi 3D Parking - Parkowanie Taxi w Londynie została dodana na Gry-24.eu 2015-04-25 o godzinie 10:04 Jak do tej pory zagraliście w nią 2568 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry taxi! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!