OCENA GRY
71%
31 głosów

Nauka Jazdy 3D

Kategoria: Gry SamochodoweIlość zagrań: 5205Dzisiaj grano: 0 razy
Nauka Jazdy 3D
Vehicles Parking 3D - Nauka Jazdy 3D
Vehicles Parking to jedna z najbardziej realistycznych gier w parkowanie. Gra przypomina bardzo egzamin na prawo jazdy, ponieważ większość zadań odbywa się na placu manewrowym. Jeśli zdawaliście już egzamin praktyczny lub uczęszczaliście na naukę jazdy samochodem, to na pewno doskonale znacie takie zadania, jak parkowanie przodem, parkowanie tyłem, fajkę, ruszanie pod górkę lub parkowanie równoległe. Każde z tych zadań wymaga perfekcyjnego opanowania samochodu. Musimy doskonale znać auto i wiedzieć, w którym momencie wykonać manewr kierownicą, skręcić koła lub dodać gazu. Interfejs gry obejmuje takie elementy samochodu, jak kierownicę, biegi, lusterka oraz pedały. Każde zadanie wymaga szczególnej ostrożności i dokładności. Jeśli nie popełnicie błędu na pewno zaliczycie każde zadanie za pierwszym podejściem! Wszędzie na placu rozmieszczone zostały pachołki w które nie możecie uderzyć. Prowizoryczny garaż również będzie nimi otoczony. Po prostu powoli i spokojnie ruszcie do przodu i skręcajcie kierownicą ustawiając auto na wprost celu. Następnie, gdy już znajdziecie się w wyznaczonym miejscu naciśnijcie na hamulec i cieszcie się ukończonym poziomem! Zadania w późniejszych misjach stają się trudniejsze i wymagają większej wprawy, więc najlepiej trochę potrenujcie, ponieważ gra przypomina prawdziwy symulator jazdy samochodem!
Gry podobne do Vehicles Parking 3D

Zagraj w grę Nauka Jazdy 3D

23
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
71
29
71%
Jeśli spodobała Wam się gra Nauka Jazdy 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 5205 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Vehicles Parking 3D - Nauka Jazdy 3D została dodana na Gry-24.eu 2014-08-13 o godzinie 22:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 5205 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry samochodowe! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!