OCENA GRY
50%
4 głosy

Parkowanie Sportowym Autem

Kategoria: Gry ParkowanieIlość zagrań: 2280Dzisiaj grano: 0 razy
Parkowanie Sportowym Autem
Parking Reloaded HD - Parkowanie Sportowym Autem
Czy jesteście gotowi na prawdziwe wyzwanie samochodowe? Gra Parking Reloaded to wspaniała gierka, w której pomożecie pewnemu kierowcy w parkowaniu jego sportowego samochodu. Gra posiada wiele dodatkowych atrakcji. Podczas niej będziecie mogli odblokować trzy inne, sportowe fury i zdobyć kilka medali. W zależności od Waszych osiągnięć będziecie mieli szanse na brązowy, srebrny lub złoty medal. Ciekawym utrudnieniem jest to, że po ulicach miasta jeżdżą także inne samochodu, a na dodatek na miejscach parkingowych trzeba parkować odpowiednią stroną! Gra składa się z serii bardzo fajnych poziomów, a samo zaparkowanie nie zawsze oznacza ukończenie poziomu!
Gry podobne do Parking Reloaded HD

Zagraj w grę Parkowanie Sportowym Autem

230
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
50
50
50%
Jeśli spodobała Wam się gra Parkowanie Sportowym Autem koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2280 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Parking Reloaded HD - Parkowanie Sportowym Autem została dodana na Gry-24.eu 2015-05-08 o godzinie 11:05 Jak do tej pory zagraliście w nią 2280 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry parkowanie! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!