OCENA GRY
88%
16 głosów

Mała Hania I Robienie Kanapek

Kategoria: Gry Baby HazelIlość zagrań: 3752Dzisiaj grano: 0 razy
Mała Hania i Robienie Kanapek
Baby Hazel Cooking Time - Mała Hania i Robienie Kanapek
Jeśli stęskniłyście się już za grami z Baby Hazel to czas na nową gierkę! Tym razem pomożecie bohaterce w przyrządzaniu kanapek w kuchni. Hania jest bardzo głodna, w jej brzuchu coraz bardziej burczy a mama nie wraca długo do domu. Niedawno wyszła na zakupy i jeszcze nie wróciła. Na domiar złego lodówka świeci pustkami! Konieczna więc będzie wizyta w sklepie i zakup wszystkich niezbędnych produktów do przyrządzenia kanapek. Wyruszajcie na zakupy by wraz z Hazel znaleźć na sklepowych półkach wszystko, czego będzie potrzebowała. Następnie przenieście się do kuchni i pomóżcie dziewczynce przyrządzić pyszne kanapki z jej ulubionymi składnikami!
Gry podobne do Baby Hazel Cooking Time

Zagraj w grę Mała Hania i Robienie Kanapek

231
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
88
13
88%
Jeśli spodobała Wam się gra Mała Hania i Robienie Kanapek koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3752 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Baby Hazel Cooking Time - Mała Hania i Robienie Kanapek została dodana na Gry-24.eu 2015-05-08 o godzinie 11:05 Jak do tej pory zagraliście w nią 3752 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry baby hazel! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!