OCENA GRY
63%
19 głosów

Symulator Parkowania Samolotu

Kategoria: Gry SamolotyIlość zagrań: 3829Dzisiaj grano: 0 razy
Symulator Parkowania Samolotu
Airplane 3D Parking Simulator - Symulator Parkowania Samolotu
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak to jest być pilotem wielkiego samolotu pasażerskiego? Dzisiaj będziesz miał okazję sprawdzić się w tej roli i zasiąść za starami ogromnej maszyny, na której pokładzie znajdują się miejsca dla kilkuset pasażerów. Wielki samolot czeka już na ciebie na płycie lotniska. Niestety w tej grze nie oderwiesz się od ziemi. Samolot już wylądował a pasażerowie wysiedli. Twoim zadaniem będzie zaparkowanie samolotu dokładnie w wyznaczonym mu miejscu. Pamiętaj, że skrzydłami przez przypadek możesz o coś zahaczyć, więc bardzo uważnie obserwuj całe otoczenie podczas manewrowania po lotnisku!
Gry podobne do Airplane 3D Parking Simulator

Zagraj w grę Symulator Parkowania Samolotu

233
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
63
37
63%
Jeśli spodobała Wam się gra Symulator Parkowania Samolotu koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3829 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Airplane 3D Parking Simulator - Symulator Parkowania Samolotu została dodana na Gry-24.eu 2015-05-29 o godzinie 13:05 Jak do tej pory zagraliście w nią 3829 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry samoloty! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!