OCENA GRY
100%
4 głosy

Parkowanie Ciężarówką 3D

Kategoria: Gry CiężarówkiIlość zagrań: 2641Dzisiaj grano: 0 razy
Parkowanie Ciężarówką 3D
3D Truck Parking - Parkowanie Ciężarówką 3D
3D Truck Parking to nie tylko gra dla miłośników parkowania, to również gra dla miłośników gier ciężarówkowych i tirowych. Pojazdem które w tej grze poprowadzicie będzie tir bez naczepy. To swego rodzaju ułatwienie, ponieważ prowadzenie ciężarówki z naczepą jest znacznie trudniejsze. Podczas skrętów i wykonywania różnorakich manewrów musimy brać poprawki na przyczepę. W tym wypadku nie będzie to koniecznie, co nie zmienia faktu, że niektóre poziomy mimo to będą dość trudne. Poruszamy się po trójwymiarowym mieście, w którym znajdziemy liczne budynki i inne przeszkody terenu. Poruszajcie się pomiędzy budynkami i spróbujcie dojechać bezpiecznie do pola oznaczonego literą P. W tym właśnie miejscu będziecie musieli zaparkować ciężarówkę aby przejść do następnego poziomu.
Gry podobne do 3D Truck Parking

Zagraj w grę Parkowanie Ciężarówką 3D

234
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
100
0
100%
Jeśli spodobała Wam się gra Parkowanie Ciężarówką 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2641 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra 3D Truck Parking - Parkowanie Ciężarówką 3D została dodana na Gry-24.eu 2015-05-29 o godzinie 13:05 Jak do tej pory zagraliście w nią 2641 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry ciężarówki! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!