OCENA GRY
79%
14 głosów

Kąpiel Z Angry Birds

Kategoria: Gry Angry BirdsIlość zagrań: 4842Dzisiaj grano: 1 razy
Kąpiel z Angry Birds
Angry Birds Take A Shower - Kąpiel z Angry Birds
Postarajcie się wykąpać każdego ptaka z Angry Birds w nowej, wspaniałej grze logicznej! Nadeszło upalne lato i ptaki szukają jakiegoś sposoby aby się w te upalne dni trochę schłodzić. Jedyne miejsce, w którym będą mogły odpocząć trochę od słońca znajduje się w wypełnionej po brzegi zimną wodą drewnianej beczce. To niezwykle wciągająca gierka oparta na fizyce, w której naszym zadaniem jest stworzenie ścieżki dla naszego bohatera, aby jego trasa zakończyła się w bali z wodą. Każdy poziom to trudniejsza zagadka. Niektóre z elementów świata możemy usuwać, inne potrafią się zmieniać w zależności od sytuacji. Każde zadanie będzie wymagało od nas kreatywnego podejścia do danego problemu i umiejętności zaplanowania trasy włącznie z wykorzystaniem dostępnych elementów. Mamy nadzieję, że zagracie również w inne gry Angry Birds na gry-24.eu. Postarajcie się pokonać każdy level i zdobyć jak najwięcej punktów!
Gry podobne do Angry Birds Take A Shower

Zagraj w grę Kąpiel z Angry Birds

235
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
79
21
79%
Jeśli spodobała Wam się gra Kąpiel z Angry Birds koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 4842 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Angry Birds Take A Shower - Kąpiel z Angry Birds została dodana na Gry-24.eu 2015-06-08 o godzinie 15:06 Jak do tej pory zagraliście w nią 4842 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry angry birds! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!