OCENA GRY
74%
43 głosów

Poród Z Anną Z Krainy Lodu

Kategoria: Gry PoródIlość zagrań: 5105Dzisiaj grano: 1 razy
Poród z Anną z Krainy Lodu
Anna And The New Born Baby - Poród z Anną z Krainy Lodu
Księżniczka Anna jest w zaawansowanej ciąży i już za kilka godzin będzie musiała zadzwonić po karetkę, która zabierze ją do szpitala na salę porodową. Podczas okresu oczekiwania pomożecie księżniczce z Krainy Lodu odszukać kilka przedmiotów ukrytych w jej pokoju, które będą potrzebne jej dziecku po porodzie. Wykorzystajcie swoją spostrzegawczość aby znaleźć wśród wielu innych rzeczy smoczek, ubranko dla dziecka, grzechotkę i parę innych drobiazgów. Podczas pobytu w szpitalu będziecie musiały pilnować, aby Anna prawidłowo oddychała i powiecie jej kiedy ma przeć. Po porodzie zaopiekujecie się bobasem księżniczki i przygotujecie go do pierwszego spotkania ze swoją mamą! Dziecku trzeba będzie oczyścić drogi oddechowe, przeciąć pępowinę uprzednio zabezpieczając ją kleszczami i wykonać kilka innych zadań.
Gry podobne do Anna And The New Born Baby

Zagraj w grę Poród z Anną z Krainy Lodu

236
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
74
26
74%
Jeśli spodobała Wam się gra Poród z Anną z Krainy Lodu koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 5105 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Anna And The New Born Baby - Poród z Anną z Krainy Lodu została dodana na Gry-24.eu 2015-07-02 o godzinie 13:07 Jak do tej pory zagraliście w nią 5105 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry poród! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!