OCENA GRY
71%
7 głosów

Parkowanie Samochodem Na 4 Lipca

Kategoria: Gry ParkowanieIlość zagrań: 2516Dzisiaj grano: 0 razy
Parkowanie Samochodem na 4 Lipca
4th Of July Parking - Parkowanie Samochodem na 4 Lipca
4 lipca w Stanach Zjednoczonych to dzień, w którym mieszkańcy Ameryki obchodzą bardzo hucznie Dzień Niepodległości. Tego dnia w wielu miastach USA organizowane są różne festyny, koncerty i inne uroczystości. Naszym bohaterem będzie mieszkaniec jednego z takich miast, który właśnie wybiera się na koncert swoim Chevroletem Camaro. To wspaniałe auto, które potrafi rozwijać niesamowitą prędkość. Przed koncertem obiecał, że zabierze ze sobą kilkoro przyjaciół. Wraz z nim będziecie musieli objeździć pół miasta i wielokrotnie parkować w wielu ciasnych zaułkach. Wykorzystajcie swoje umiejętności aby zaparkować jego Chevroleta prawidłowo i nie doprowadzić do żadnej stłuczki!
Gry podobne do 4th Of July Parking

Zagraj w grę Parkowanie Samochodem na 4 Lipca

237
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
71
29
71%
Jeśli spodobała Wam się gra Parkowanie Samochodem na 4 Lipca koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2516 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra 4th Of July Parking - Parkowanie Samochodem na 4 Lipca została dodana na Gry-24.eu 2015-07-02 o godzinie 13:07 Jak do tej pory zagraliście w nią 2516 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry parkowanie! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!