OCENA GRY
73%
33 głosów

Parkowanie Autobusem W Mieście

Kategoria: Gry AutobusyIlość zagrań: 3429Dzisiaj grano: 0 razy
Parkowanie Autobusem w Mieście
Bus Driver Weekdays 2 - Parkowanie Autobusem w Mieście
Zapraszamy Was do zagrania w świetną grę autobusową, w której będziecie mogli pojeździć po bardzo dużym mieście. Praca kierowcy autobusu polega na jeżdżeniu od przystanku do przystanku, zabieraniu pasażerów i wysadzaniu ich na innych przystankach. Właśnie o to będzie chodziło w tej gierce. Wsiadajcie do autobusu i odpalcie silnik! Już za chwilę ruszycie na swój pierwszy kurs! Miasto jest bardzo duże, pełno w nim wąskich uliczek i ślepych zaułków. Bardzo pomoże Wam mała mapka którą znajdziecie w górnym rogu ekranu. Właśnie na niej zostaną oznaczone miejsca, w których czekają pasażerowie. Podczas jazdy po mieście uważajcie na inne samochody i postarajcie się nie doprowadzić do żadnej stłuczki!
Gry podobne do Bus Driver Weekdays 2

Zagraj w grę Parkowanie Autobusem w Mieście

238
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
73
27
73%
Jeśli spodobała Wam się gra Parkowanie Autobusem w Mieście koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3429 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Bus Driver Weekdays 2 - Parkowanie Autobusem w Mieście została dodana na Gry-24.eu 2015-07-02 o godzinie 13:07 Jak do tej pory zagraliście w nią 3429 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry autobusy! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!