OCENA GRY
50%
2 głosy

Parkowanie Teksańską Ciężarówką

Kategoria: Gry ParkowanieIlość zagrań: 1753Dzisiaj grano: 0 razy
Parkowanie Teksańską Ciężarówką
Texas Truck Parking - Parkowanie Teksańską Ciężarówką
Kolejna, świetna i wciągająca gra dla fanów parkowania. Tym razem wsiądziecie do wielkiej, amerykańskiej ciężarówki i postaracie się dojechać do każdego wyznaczonego miejsca w mieście. Auto jest bardzo ciężkie i wolno się rozpędza, jednak gdy już nabierze pewnej prędkości trudno je zatrzymać. Musicie bardzo uważać, ponieważ manewrowanie nim pomiędzy innymi samochodami i przeszkodami to prawdziwa sztuka! Jeśli graliście już w gry polegające na parkowaniu ciężarówek to na pewno świetnie sobie poradzicie i nie będziecie mieli problemu z ukończeniem każdej misji.
Gry podobne do Texas Truck Parking

Zagraj w grę Parkowanie Teksańską Ciężarówką

239
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
50
50
50%
Jeśli spodobała Wam się gra Parkowanie Teksańską Ciężarówką koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1753 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Texas Truck Parking - Parkowanie Teksańską Ciężarówką została dodana na Gry-24.eu 2015-07-02 o godzinie 13:07 Jak do tej pory zagraliście w nią 1753 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry parkowanie! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!