OCENA GRY
71%
14 głosów

Jazda Londyńską Taksówką

Kategoria: Gry TaxiIlość zagrań: 2903Dzisiaj grano: 0 razy
Jazda Londyńską Taksówką
London Taxi - Jazda Londyńską Taksówką
London Taxi License to niezwykle zabawna gra o taxi, która zabierze Was do najbardziej niezwykłego i ruchliwego miasta Wielkiej Brytanii. Na pewno wiecie, że londyńskie taksówki znacznie różnią się od żółtych samochodów spotykanych w innych krajach. Ich klasyczny wygląd jest niezwykle charakterystyczny. W grze nie od razu ruszysz na ulice miasta. Najpierw będziesz musiał zdać egzamin i uzyskać licencję. Dopiero wtedy będziesz mógł uruchomić silnik i ruszyć na miasto w poszukiwaniu pasażerów szukających podwózki. Podczas egzaminu musisz wykazać się różnymi umiejętnościami, takimi jak parkowanie i wykonywanie manewrów w wąskich przesmykach. Musisz jednak przez cały czas mieć się na baczności. Wystarczy jedna stłuczka, i upragniona licencja kierowcy taxi przejdzie Ci koło nosa!
Gry podobne do London Taxi

Zagraj w grę Jazda Londyńską Taksówką

24
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
71
29
71%
Jeśli spodobała Wam się gra Jazda Londyńską Taksówką koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2903 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra London Taxi - Jazda Londyńską Taksówką została dodana na Gry-24.eu 2014-08-14 o godzinie 10:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 2903 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry taxi! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!