OCENA GRY
89%
9 głosów

Parkowanie Samochodu 3D

Kategoria: Gry 3DIlość zagrań: 3440Dzisiaj grano: 0 razy
Parkowanie Samochodu 3D
Sahin Parking 2 - Parkowanie Samochodu 3D
Sahin Parking 2 to sequel rewelacyjnego symulatora parkowania w 3D. Gra na tle innych gier samochodowych wyróżnia się realizmem, ponieważ auto zachowuje się niemal tak, jak prawdziwy samochód. Przekonacie się o tym po kilku minutach grania. Auto delikatnie buja się na resorach podczas przejeżdżania przez przeszkody a ustawienie kół ma wpływ na ruszanie z miejsca. Główne zadanie jak nietrudno się domyślić polega na dojechaniu samochodem do wyznaczonego obszaru. Aby do niego dojechać musicie pokonać wiele różnych przeszkód, przejechać pomiędzy murkami, pachołkami i słupkami, a niekiedy wykonać trudny manewr skrętu pomiędzy wąskimi ściankami. Poziomy wraz z postępem stają się coraz bardziej trudne, więc musicie bardzo uważać!
Gry podobne do Sahin Parking 2

Zagraj w grę Parkowanie Samochodu 3D

240
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
89
11
89%
Jeśli spodobała Wam się gra Parkowanie Samochodu 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3440 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Sahin Parking 2 - Parkowanie Samochodu 3D została dodana na Gry-24.eu 2015-07-07 o godzinie 09:07 Jak do tej pory zagraliście w nią 3440 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry 3d! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!