OCENA GRY
77%
203 głosów

Kreator Wojowników Ninjago

Kategoria: Gry Lego NinjagoIlość zagrań: 44084Dzisiaj grano: 4 razy
Kreator Wojowników Ninjago
Ninjago Creator - Kreator Wojowników Ninjago
Wszystkich miłośników Lego Ninjago zapraszamy do zagrania w świetną grę, w której będziecie mogli samodzielnie zaprojektować stroje dla każdego Mistrza Spinjitzu! W grze znajdziecie wszystkich czterech wojowników, wśród których będzie Kai, Zane, Cole oraz Jay. Każdy z nich na razie jest czarno biały, ponieważ kolory stroi oraz broni i wielu innych elementów strojów wojowników ninja będziecie mogli wybrać samodzielnie. W grze możecie pomalować ponad 250 elementów, począwszy od broni i rękojeści, poprzez ich maski, paski, naramienniki, zbroje, paski aż po ciała samych bohaterów!
Gry podobne do Ninjago Creator

Zagraj w grę Kreator Wojowników Ninjago

241
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
77
23
77%
Jeśli spodobała Wam się gra Kreator Wojowników Ninjago koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 44084 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Ninjago Creator - Kreator Wojowników Ninjago została dodana na Gry-24.eu 2015-07-10 o godzinie 15:07 Jak do tej pory zagraliście w nią 44084 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry lego ninjago! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!