OCENA GRY
78%
9 głosów

Baby Hazel W Świecie Wróżek

Kategoria: Gry Baby HazelIlość zagrań: 3043Dzisiaj grano: 1 razy
Baby Hazel w Świecie Wróżek
Baby Hazel Fairyland - Baby Hazel w Świecie Wróżek
Urocza Baby Hazel zawsze marzyła, aby na własne oczy zobaczyć pokaz magicznych sztuczek. Gdy tylko nadarzyła się taka okazja Hania namówiła swojego tatę, aby wybrali się na niego całą rodziną. Niestety mama Hani musiała zostać w domu i zaopiekować się jej małym braciszkiem. Podczas pokazy będziecie mieli okazję dołączyć do naszej sympatycznej bohaterki, a nawet wejść na scenę i pomagać magikowi w wykonywaniu magicznych sztuczek. Prawdziwa niespodzianka czeka jednak na Hanię po pokazie, ponieważ magik postanowi spełnić jej życzenie. Tym sposobem Baby Hazel odwiedzi magiczny świat wróżek, do którego mogą dostać się wyłącznie wybrańcy. W zamian dziewczynka będzie jednak musiała odnaleźć dla niego pewien magiczny kwiat. Gdy wróżka wręczy jej mapę postarajcie się podążać jej śladem i odwiedźcie kilka lokacji. Każda z nich to nie tylko okazja do zwiedzenia świat wróżek, ale również konieczność wykonania pewnego zadania. Pierwsze będzie polegało na naprawieniu starej karocy, kolejne natomiast na zbudowaniu mostu nad strumieniem. Powodzenia!
Gry podobne do Baby Hazel Fairyland

Zagraj w grę Baby Hazel w Świecie Wróżek

242
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
78
22
78%
Jeśli spodobała Wam się gra Baby Hazel w Świecie Wróżek koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3043 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Baby Hazel Fairyland - Baby Hazel w Świecie Wróżek została dodana na Gry-24.eu 2015-07-12 o godzinie 20:07 Jak do tej pory zagraliście w nią 3043 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry baby hazel! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!