OCENA GRY
50%
16 głosów

Zimowy Autobus 2

Kategoria: Gry AutobusyIlość zagrań: 3188Dzisiaj grano: 1 razy
Zimowy Autobus 2
Winter Bus Driver 2 - Zimowy Autobus 2
Zimowy Autobus 2 to kolejna część bardzo ciekawej gry autobusowej dla chłopców. Tym razem akcja gry będzie rozgrywała się zimą. Zima to najbardziej niebezpieczny okres dla kierowców. Drogi są bardzo śliskie i oblodzone, a na mniej uczęszczanych drogach zalega gruba warstwa śniegu, przez co stają się praktycznie nieprzejezdne. Na szczęście w grze Winter Bus Driver 2 będziecie jeździli tylko i wyłącznie po mieście. Nasz bohater pracuje jako kierowca autobusu i każdego dnia rozwozi pasażerów po mieście. Zawsze musi trzymać się wyznaczonej trasy i przyjeżdżać na przystanek o wyznaczonej porze. Pasażerowie bardzo nie lubią, gdy autobus się spóźnia, więc na pewno nie będą czekali na przystanku w nieskończoność. Poprowadźcie pojazd i korzystając z mapy miasta szukajcie pasażerów czekających na przystankach autobusowych. Gdy wsiądą do pojazdu zawieźcie ich do przystanku na którym chcą wysiąść. Pamiętajcie, że w grze panuje zima, więc musicie wykazać się refleksem i ostrożnością podczas wymijania innych samochodów, pokonywania zakrętów i parkowania!
Gry podobne do Winter Bus Driver 2

Zagraj w grę Zimowy Autobus 2

243
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
50
50
50%
Jeśli spodobała Wam się gra Zimowy Autobus 2 koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3188 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Winter Bus Driver 2 - Zimowy Autobus 2 została dodana na Gry-24.eu 2015-07-16 o godzinie 13:07 Jak do tej pory zagraliście w nią 3188 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry autobusy! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!