OCENA GRY
67%
3 głosy

Barbie Super Księżniczka U Lekarza

Kategoria: Gry LekarzIlość zagrań: 2312Dzisiaj grano: 0 razy
Barbie Super Księżniczka u Lekarza
Super Barbie Sister Throat Doctor - Barbie Super Księżniczka u Lekarza
Poznajcie sympatyczną bohaterkę filmu Barbie Super Księżniczki. Dziewczynka od ponad tygodnia uskarża się na ostry i dokuczliwy ból gardła. Ostatnio ma coraz większe problemy z przełykaniem i już praktycznie nie może mówić. Wygląda na to, że wdała się ostra infekcja bakteryjna, która wymaga natychmiastowej wizyty u lekarza. Razem z Barbie odwiedzicie szpital i postaracie się wyleczyć ją z gardłowych dolegliwości. Na stoliku w gabinecie znajduje się cały zestaw różnych przyborów, które wykorzystacie do pozbycia się wszystkich bakterii.
Gry podobne do Super Barbie Sister Throat Doctor

Zagraj w grę Barbie Super Księżniczka u Lekarza

244
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
67
33
67%
Jeśli spodobała Wam się gra Barbie Super Księżniczka u Lekarza koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2312 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Super Barbie Sister Throat Doctor - Barbie Super Księżniczka u Lekarza została dodana na Gry-24.eu 2015-07-19 o godzinie 21:07 Jak do tej pory zagraliście w nią 2312 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry lekarz! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!