OCENA GRY
50%
8 głosów

Smerf Na Rowerze Bmx

Kategoria: Gry ZręcznościoweIlość zagrań: 1819Dzisiaj grano: 1 razy
Smerf na Rowerze BMX
Smurf Bmx - Smerf na Rowerze BMX
Bajka o zabawnych Smerfach jest znana dzieciom na całym świecie. Smerfy mieszkają w małej wiosce dobrze ukrytej przez oczami ludzi. Każdy z nich zajmuje się wykonywaniem konkretnych zadań. Wśród Smerfów znajdziemy Pracusia, Ważniaka, Osiłka, Smerfetkę, Papę Smerfa, Lalusia i tak dalej. Dzisiaj wraz z jednym z nich będziecie mogli pojeździć na rowerze BMX. Nasz niebieski bohater musi pokonać bardzo trudną drogę jeśli chce wrócić do domu. Podczas jazdy będziecie musieli balansować rowerem Smerfa aby przez cały czas utrzymać równowagę. To będzie bardzo trudne, ponieważ każda przeszkoda w postaci pagórka zachwieje naszym bohaterem. Rowerem musicie dotrzeć aż do końca poziomu, ponieważ właśnie tam znajduje się meta. Do dzieła!
Gry podobne do Smurf Bmx

Zagraj w grę Smerf na Rowerze BMX

245
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
50
50
50%
Jeśli spodobała Wam się gra Smerf na Rowerze BMX koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1819 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Smurf Bmx - Smerf na Rowerze BMX została dodana na Gry-24.eu 2015-07-19 o godzinie 21:07 Jak do tej pory zagraliście w nią 1819 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry zręcznościowe! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!