OCENA GRY
57%
7 głosów

Grawitacyjny Wyścig 3D

Kategoria: Gry 3DIlość zagrań: 2789Dzisiaj grano: 1 razy
Grawitacyjny Wyścig 3D
Gravity Driver 2 - Grawitacyjny Wyścig 3D
Grawitacyjny Wyścig 3D to gra samochodowa 3D dla chłopców. Jeśli kochacie samochodówki koniecznie powinniście w nią zagrać. Będziecie uczestniczyli w bardzo nietypowym wyścigu. Nasze auto znajduje się w tunelu grawitacyjnym, którego trasa przez cały czas biegnie po linii prostej. Pędzimy tunelem przed siebie, a nasze auto przez cały czas goni niebezpieczny laser. Od czasu do czasu na trasie przejazdu pojawiają się murki, które musimy ominąć jeśli nie chcemy się z nimi zderzyć. Gravity Driver 2 to gra wymagająca bardzo dużego refleksu i umiejętności szybkiego podejmowania decyzji. Wystarczy chwila nieuwagi, aby nasz samochód z impetem wpadł w wystający z tunelu murek.
Gry podobne do Gravity Driver 2

Zagraj w grę Grawitacyjny Wyścig 3D

246
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
57
43
57%
Jeśli spodobała Wam się gra Grawitacyjny Wyścig 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2789 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Gravity Driver 2 - Grawitacyjny Wyścig 3D została dodana na Gry-24.eu 2015-07-22 o godzinie 12:07 Jak do tej pory zagraliście w nią 2789 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry 3d! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!