OCENA GRY
88%
17 głosów

Kolorowanka Violetty I Przyjaciółek

Kategoria: Kolorowanki ViolettaIlość zagrań: 2406Dzisiaj grano: 1 razy
Kolorowanka Violetty i Przyjaciółek
Violetta Color 2 - Kolorowanka Violetty i Przyjaciółek
Z wielką przyjemnością zapraszamy wszystkie fanki Violetty do zagrania w jej najnowszą kolorowankę dla dziewczyn! W grze spotkacie trzy bohaterki znane z telenoweli, które na pewno bardzo dobrze znacie z serialu. To Violetta, Francesca i Camila. Wszystkie trzy dziewczyny uczestniczą w sesji zdjęciowej do muzycznego magazynu. Wyglądają tak, jakby wszystkie były w świetnych humorach. Martina znajduje się w samym środku, a jej koleżanki stoją za jej plecami i opierają się o nią rękoma. Wykorzystajcie różne kredki aby pomalować wszystkie trzy bohaterki serialu. Zmieniajcie kolory ich włosów oraz ubrań, ale także wszystkie inne elementy na scenie!
Gry podobne do Violetta Color 2

Zagraj w grę Kolorowanka Violetty i Przyjaciółek

247
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
88
12
88%
Jeśli spodobała Wam się gra Kolorowanka Violetty i Przyjaciółek koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2406 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Violetta Color 2 - Kolorowanka Violetty i Przyjaciółek została dodana na Gry-24.eu 2015-07-22 o godzinie 12:07 Jak do tej pory zagraliście w nią 2406 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii kolorowanki violetta! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!