OCENA GRY
80%
15 głosów

Zakochane Angry Birds 3

Kategoria: Gry Angry BirdsIlość zagrań: 3614Dzisiaj grano: 0 razy
Zakochane Angry Birds 3
Angry Birds Cannon 3 - Zakochane Angry Birds 3
Angry Birds Cannon 3 to trzecia część zabawnej gry z ptakami Angry Birds. Podobnie jak w poprzednich częściach nasze zadanie polega na wystrzeliwaniu ptaków z katapulty. Ta część została stworzona z okazji walentynek, więc nasz bohater będzie musiał dotrzeć do swojej partnerki. Na razie ptaki są rozdzielone i nie mogą do siebie dotrzeć. Pomóż im starając się wycelować dokładnie tak, aby nasz bohater trafił prosto do swojej partnerki. Na pewno na kilku próbach się nie skończy, ponieważ zadania, choć wydaje się proste wcale takie nie jest. Przekonacie się o tym podczas grania w kolejne poziomy. Im dalej tym trudniej, pojawią się różne utrudnienia i będziecie musieli trochę pokombinować!
Gry podobne do Angry Birds Cannon 3

Zagraj w grę Zakochane Angry Birds 3

248
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
80
20
80%
Jeśli spodobała Wam się gra Zakochane Angry Birds 3 koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3614 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Angry Birds Cannon 3 - Zakochane Angry Birds 3 została dodana na Gry-24.eu 2015-07-28 o godzinie 09:07 Jak do tej pory zagraliście w nią 3614 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry angry birds! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!