OCENA GRY
81%
16 głosów

Tajna Broń Świń

Kategoria: Gry Angry BirdsIlość zagrań: 5543Dzisiaj grano: 1 razy
Tajna Broń Świń
Angry Ending Wored - Tajna Broń Świń
Batalia pomiędzy Angry Birds a Bad Piggies toczy się od wielu lat i nic nie zapowiada, aby miała się wkrótce zakończyć. Obie strony robią wszystko aby przechytrzyć swoich przeciwników i pokonać ich raz na zawsze. Naukowcy świń postanowili wynaleźć tajną broń, która ma położyć kres toczącej się wojnie i przynieść im ostateczne zwycięstwo. Z Waszą pomocą być może im się to uda. Tajną bronią jest pojazd, który potrafi nie tylko jeździć le i pływać. Wyposażony jest w wystrzeliwaną siatkę, dzięki której świnie będą mogły chwytać ptaki w pułapkę. Pomóż im przetestować ów pojazd i postaraj się złapać jak najwięcej ptaków Angry Birds. Musisz być szybki i wykazać się niezłym refleksem. Ptaki, które latają szybciej są znacznie lepiej punktowane. Aby ukończyć każdy z poziomów musisz zgromadzić odpowiednią ilość punktów.
Gry podobne do Angry Ending Wored

Zagraj w grę Tajna Broń Świń

249
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
81
19
81%
Jeśli spodobała Wam się gra Tajna Broń Świń koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 5543 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Angry Ending Wored - Tajna Broń Świń została dodana na Gry-24.eu 2015-07-28 o godzinie 09:07 Jak do tej pory zagraliście w nią 5543 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry angry birds! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!