OCENA GRY
71%
7 głosów

Latanie Samolotem 3D

Kategoria: Gry SamolotyIlość zagrań: 1913Dzisiaj grano: 0 razy
Latanie Samolotem 3D
Plane Race - Latanie Samolotem 3D
Ściganie się i latanie samolotem to świetna zabawa, o czym za chwilę będziecie mogli się przekonać. To wyścig dla prawdziwych asów przestworzy, ponieważ naszym samolotem będziemy latali bardzo nisko ponad ziemią. W wyścigu weźmie udział kilka, bardzo do siebie podobnych samolotów, różniących się jedynie kolorami. Po uruchomieniu silnika poczekaj na sygnał startu, i jak najszybciej ruszaj przed siebie lecąc po wyznaczonym torze. Musisz uważać na wszystkie przeszkody, przelatywać przez ciasne przesmyki i uważać na innych pilotów biorących udział w wyścigu. Jeden niewłaściwy ruch może spowodować zniszczenie Twojej maszyny!
Gry podobne do Plane Race

Zagraj w grę Latanie Samolotem 3D

25
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
71
29
71%
Jeśli spodobała Wam się gra Latanie Samolotem 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1913 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Plane Race - Latanie Samolotem 3D została dodana na Gry-24.eu 2014-08-14 o godzinie 10:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 1913 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry samoloty! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!