OCENA GRY
87%
23 głosów

Wyścigi Wkurzonych Ptaków

Kategoria: Gry Angry BirdsIlość zagrań: 6296Dzisiaj grano: 1 razy
Wyścigi Wkurzonych Ptaków
Angry Birds Race - Wyścigi Wkurzonych Ptaków
Pewnego dnia Angry Birds postanowiły odpocząć od walki ze złymi świniami i zorganizować sobie mały wyścig samochodowy. Czterech najbardziej znanych bohaterów świata Angry Birds stanie do walki o zwycięstwo w swoich szybkich i podrasowanych gokartach. Każdy pojazd dysponuje niezłym przyspieszeniem oraz doładowaniem w postaci nitro. Na samym początku gry będziecie mogli wybrać pojazd który poprowadzicie podczas wyścigów. Trasy będą bardzo zróżnicowane, zostały również podzielone na kilka grup składających się z pięciu poziomów. Każda tura wyścigów będzie rozgrywała się na innym obszarze. Znajdziemy wśród nich pustynię, skute lodem trasy podbiegunowe, tropiki i tak dalej. Podczas wyścigu musicie wykazać się sprytem i umiejętnie korzystać ze wszystkich atutów swojego pojazdu. Musicie dobrze wyczuć moment na użycie dopalacza i umiejętnie balansować pojazdem gdy ten na wydmie lub wyskoczni wzbije się w powietrze. Ukończenie całej gry wymaga czasu, ponieważ wygranie wszystkich 25 poziomów będzie niezwykle trudne, a przeciwnicy w każdym kolejnym rajdzie będą coraz trudniejsi do pokonania.
Gry podobne do Angry Birds Race

Zagraj w grę Wyścigi Wkurzonych Ptaków

250
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
87
13
87%
Jeśli spodobała Wam się gra Wyścigi Wkurzonych Ptaków koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 6296 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Angry Birds Race - Wyścigi Wkurzonych Ptaków została dodana na Gry-24.eu 2015-07-28 o godzinie 09:07 Jak do tej pory zagraliście w nią 6296 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry angry birds! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!