OCENA GRY
85%
13 głosów

Minecraft Samochodowe Parkowanie

Kategoria: Gry MinecraftIlość zagrań: 3305Dzisiaj grano: 0 razy
Minecraft Samochodowe Parkowanie
The Mega Parking Blocks - Minecraft Samochodowe Parkowanie
The Mega Parking Blocks to nasza nowa propozycja dla fanów gier Minecraft. Być może mieliście już okazję jeździć samochodem po pikselowym świecie Majkrafta grając na dodatkowych modach, jednak tym razem nie będziecie musieli niczego instalować aby modyfikować! Wystarczy że zagracie w naszą nową, darmową grę online! Gra posiada świetną, kwadratową grafikę 3D znaną z oryginalnej gry. Wszystko dookoła zostało stworzone z kwadratowych bloków. Otaczać Was będą kwadratowe miasta, kwadratowe samochodu, mury i różne przeszkody. Od samego początku będziecie musieli zbierać gwiazdki i jeździć ciasnymi uliczkami aby dojechać do miejsca parkowania. Następne poziomy gry robią się coraz trudniejsze, ponieważ przejechanie do wyznaczonego miejsca będzie wymagało przeciskania się pomiędzy innymi samochodami i ciasnymi murkami. Niekiedy zajdzie konieczność zaparkowania auta tyłem, więc czytajcie tabliczki znajdujące się w świecie gry. Gdy zdobędziecie odpowiednio dużo punktów będziecie mogli zmienić auto na nieco lepsze. Postarajcie się ukończyć każdy level zdobywając trzy gwiazdki i wszystkie osiągnięcia! Liczy się także czas który zajmie Wam dojechanie do parkingu. Grę polecamy szczególnie wszystkim graczom kochającym Minecraft, oraz gry polegające na parkowaniu samochodów!
Gry podobne do The Mega Parking Blocks

Zagraj w grę Minecraft Samochodowe Parkowanie

251
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
85
15
85%
Jeśli spodobała Wam się gra Minecraft Samochodowe Parkowanie koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3305 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra The Mega Parking Blocks - Minecraft Samochodowe Parkowanie została dodana na Gry-24.eu 2015-08-01 o godzinie 09:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 3305 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry minecraft! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!