OCENA GRY
67%
3 głosy

Policyjny Pościg 3D

Kategoria: Gry PolicyjneIlość zagrań: 3062Dzisiaj grano: 0 razy
Policyjny Pościg 3D
Super Police Persuit 3d - Policyjny Pościg 3D
Policyjny Pościg to nasza najnowsza gra dla miłośników policyjnych gier samochodowych. To gra pełna akcji, zwariowanych pościgów, stłuczek i samochodowych kolizji. Jako policjanci mamy za zadanie strzec miasta przez przestępcami. Kilka chwil temu kryminaliści obrabowali bank i w tej chwili starając się uciec z miasta pędząc po autostradzie z zawrotną prędkością. Pokieruj swoim radiowozem i postaraj się zatrzymać każdy samochód uciekającego bandziora. Każdy z nich musi trafić za kratki. Nasz samochód posiada dopalacz, dzięki któremu przestępny nie mają szans na ucieczkę. Dogoń ich i zrób wszystko aby zatrzymać ich samochody. Możesz zepchnąć je na pobocze, uderzać i blokować im drogę. Wszystkie chwyty są tutaj dozwolone. Uważaj jednak na rozmieszczone na autostradzie zapory, ponieważ każde uderzenie w mur znacznie zredukuje Twoją prędkość!
Gry podobne do Super Police Persuit 3d

Zagraj w grę Policyjny Pościg 3D

252
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
67
33
67%
Jeśli spodobała Wam się gra Policyjny Pościg 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3062 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Super Police Persuit 3d - Policyjny Pościg 3D została dodana na Gry-24.eu 2015-08-01 o godzinie 10:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 3062 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry policyjne! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!