OCENA GRY
50%
2 głosy

Autobusowe Zagadki

Kategoria: Gry AutobusyIlość zagrań: 1652Dzisiaj grano: 0 razy
Autobusowe Zagadki
School Bus Scramble - Autobusowe Zagadki
Szkolny autobus to pojazd przeznaczony do przewozu uczniów. Każdego rana, oraz po lekcjach kierowca objeżdża swoim autobusem wszystkie przystanki i zabiera dzieci. Następnie wiezie je do budynku szkoły i rozpoczyna kolejny kurs. Trasa przejazdu musi być tak rozplanowana, aby pojazd dotarł do wszystkich dzieci czekających na przystankach. Twoim zadaniem będzie właśnie rozplanowanie trasy autobusu i pokierowanie nim w taki sposób, aby wszyscy uczniowie dotarli do szkoły na czas. Kurs ustalasz przed każdą jazdą za pomocą strzałek. Skieruj autobus w odpowiednim kierunku logicznie rozplanowując jego trasę. Pamiętaj jednak, że do pojazdu zmieszczą się tylko trzy grupy dzieci.
Gry podobne do School Bus Scramble

Zagraj w grę Autobusowe Zagadki

253
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
50
50
50%
Jeśli spodobała Wam się gra Autobusowe Zagadki koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1652 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra School Bus Scramble - Autobusowe Zagadki została dodana na Gry-24.eu 2015-08-03 o godzinie 15:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 1652 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry autobusy! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!