OCENA GRY
100%
1 głos

Terenowy Autobus

Kategoria: Gry AutobusyIlość zagrań: 2046Dzisiaj grano: 0 razy
Terenowy Autobus
Monster Bus - Terenowy Autobus
Jeśli kochacie gry autobusowe to koniecznie podejmijcie pewne trudne wyzwanie polegające na przejechaniu trudnej trasy i dojechaniu do celu. Takiego autobusu jak w tej grze pewnie jeszcze nie widzieliście. Bliżej mu do Monster Traka niż pojazdu przeznaczonego do przewozu pasażerów. To auto przystosowane do pokonywania najbardziej trudnych tras pełnych wybojów, dziur i pagórków. Dzięki jego wielkim kołom wymienione przeszkody nie powinny stanowić żadnego problemu. Ostrożnie rusz z miejsca i sprawdź jak autobus się prowadzi. Na pewno bardzo szybko wyczujesz jak zachowuje się on na wertepach i będziesz potrafił okiełznać tego potwora. Nie obędzie się oczywiście bez balansowania pojazdem podczas wyskoków i pokonywania wzniesień, ponieważ czasami autobusowi będzie groziła przewrotka! Postaraj się pokonać wszystkie, trudne trasy i dojechać do mety!
Gry podobne do Monster Bus

Zagraj w grę Terenowy Autobus

254
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
100
0
100%
Jeśli spodobała Wam się gra Terenowy Autobus koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2046 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Monster Bus - Terenowy Autobus została dodana na Gry-24.eu 2015-08-03 o godzinie 15:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 2046 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry autobusy! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!