OCENA GRY
77%
13 głosów

Super Księżniczka Barbie I Poród

Kategoria: Gry PoródIlość zagrań: 3035Dzisiaj grano: 1 razy
Super Księżniczka Barbie i Poród
Barbie Super Hero And The New Born Baby - Super Księżniczka Barbie i Poród
Zapraszamy Wszystkie dziewczęta, a w szczególności te, które oglądały film Barbie Super Księżniczki do zagrania we wspaniałą grę, podczas której zajmiecie się bohaterką i pomożecie jej urodzić dziecko. Księżniczka Barbie jest w ciąży i właśnie znajduje się w szpitalu. Na sali porodowej lekarze przygotowują się do porodu i nadzorują przyszłą mamę. Będziecie musiały pomóc Barbie prawidłowo oddychać i w razie problemów podacie jej zastrzyk. Po kilku chwilach dzidziuś przyjdzie na świat, a Wy będziecie mogły zająć się jej bobasem. Dzidziuś wymaga szczególnej opieki. Zważcie go i odetnijcie pępowinę. Podajcie mu również zastrzyk i oczyśćcie jego nosek. Gdy wykonacie poprawnie wszystkie czynności będziecie mogły oddać dziecko szczęśliwej mamie!
Gry podobne do Barbie Super Hero And The New Born Baby

Zagraj w grę Super Księżniczka Barbie i Poród

255
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
77
23
77%
Jeśli spodobała Wam się gra Super Księżniczka Barbie i Poród koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3035 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Barbie Super Hero And The New Born Baby - Super Księżniczka Barbie i Poród została dodana na Gry-24.eu 2015-08-20 o godzinie 11:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 3035 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry poród! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!