OCENA GRY
75%
20 głosów

Szycie Sukienki Z Elsą

Kategoria: Gry SzycieIlość zagrań: 5824Dzisiaj grano: 0 razy
Szycie Sukienki z Elsą
Elsa Prom Dress - Szycie Sukienki z Elsą
Księżniczka Elsa z Krainy Lodu Walta Disneya przygotowuje się do balu maturalnego. Kilka dni temu wybrała się na zakupy, jednak w żadnym sklepie nie znalazła sukienki, która by jej się podobała. Elsa ma duży problem, ponieważ chce wyglądać olśniewająco i zostać królową balu. W końcu po namyśle doszła do wniosku, że najwyższy czas nauczyć się szyć! Postanowiła uszyć dla siebie sukienkę samodzielnie. Razem z nią zaprojektujecie piękną kreację na bal i wykorzystacie jej magię do stworzenia sukienki. Wykorzystacie kilka magicznych różdżek, dzięki którym wyczarujecie wspaniałe tkaniny i sukienka w mig będzie gotowa!
Gry podobne do Elsa Prom Dress

Zagraj w grę Szycie Sukienki z Elsą

256
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
75
25
75%
Jeśli spodobała Wam się gra Szycie Sukienki z Elsą koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 5824 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Elsa Prom Dress - Szycie Sukienki z Elsą została dodana na Gry-24.eu 2015-08-20 o godzinie 11:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 5824 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry szycie! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!