OCENA GRY
55%
11 głosów

Parkowanie Z Minionkiem

Kategoria: Gry MinionkiIlość zagrań: 4797Dzisiaj grano: 0 razy
Parkowanie z Minionkiem
Minions Parking - Parkowanie z Minionkiem
Na pewno niektórzy z Was obejrzeli świetny i przekomiczny film o przygodach Minionków 2015. Historia opowiedziana w filmie przedstawia wspaniały świat Minionków, a gra w parkowanie w którą za chwilę zagracie na pewno również Wam się spodoba. Jeden z Minionków postanowił kupić dla siebie samochód, choć nie jest zbyt dobrym kierowcą. Choć jazda po linii prostej i cofanie wychodzi mu całkiem dobrze, to jednak ma spore trudności z parkowaniem. Czasami zdarza mu się uderzyć w jakiś murek lub zarysować inny samochód stojący w pobliżu. Najwyższy czas, abyście zrobili mu mały kurs nauki jazdy i nauczyli go porządnie parkować. Zmierzcie się ze wszystkimi zadaniami i pomóżcie Minionkowi ustawić auto w każdym wyznaczonym miejscu!
Gry podobne do Minions Parking

Zagraj w grę Parkowanie z Minionkiem

257
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
55
45
55%
Jeśli spodobała Wam się gra Parkowanie z Minionkiem koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 4797 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Minions Parking - Parkowanie z Minionkiem została dodana na Gry-24.eu 2015-08-20 o godzinie 11:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 4797 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry minionki! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!