OCENA GRY
85%
40 głosów

Elsa I Sklep Z Sukienkami

Kategoria: Gry Sklep Z UbraniamiIlość zagrań: 6926Dzisiaj grano: 1 razy
Elsa i Sklep z Sukienkami
Elsa Fashion Store - Elsa i Sklep z Sukienkami
Piękna księżniczka Elsa nie tylko posiada magiczną moc, dzięki której potrafi wyczarowywać śnieg i lód, ale także ma talent do biznesu! Od zawsze marzyła o tym, aby otworzyć swój własny sklep z ubraniami, i właśnie realizuje swoje marzenie. Wynajęła dobry lokal i rozpoczęła przygotowanie wszystkich stoisk. Nie będzie to jednak zwyczajny sklep, a sklep przeznaczony przede wszystkim dla księżniczek. Każda księżniczka będzie mogła kupić w nim nową sukienkę na różne okazje. Podczas typowego dnia będzie obsługiwała tak znane postacie jak księżniczka Anna, czyli siostra Elsy lub księżniczka Zosia z bajki Jej Wysokość Zosia. Gdy jedna z klientek zajrzy do sklepu Elsy i wybierze kreację pomóż Elsie zapakować ją i zainkasować zapłatę. Miłej zabawy!
Gry podobne do Elsa Fashion Store

Zagraj w grę Elsa i Sklep z Sukienkami

258
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
85
15
85%
Jeśli spodobała Wam się gra Elsa i Sklep z Sukienkami koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 6926 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Elsa Fashion Store - Elsa i Sklep z Sukienkami została dodana na Gry-24.eu 2015-08-20 o godzinie 12:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 6926 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry sklep z ubraniami! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!