OCENA GRY
94%
16 głosów

Minionek U Fryzjera

Kategoria: Gry MinionkiIlość zagrań: 5595Dzisiaj grano: 1 razy
Minionek u Fryzjera
Minions Real Haircuts - Minionek u Fryzjera
Z przyjemnością zapraszamy Was do zagrania we wspaniałą grę z jednym z Minionków w roli głównej! Nasz sympatyczny, żółty stworek postanowił zrobić wszystko, aby wyróżnić się spośród wielu innych, jemu podobnych Minionków. Postanowił wybrać się do fryzjera i zrobić sobie zwariowaną fryzurę, dzięki której wszyscy będą zwracali na niego uwagę. W salonie fryzjerskim będziecie mogli wykorzystać wiele ciekawych przyborów. Wśród nich nie zabraknie typowych narzędzi fryzjerskich takich jak nożyczki czy golarka. To jednak nie wszystko, ponieważ na półkach salonu znajdziecie także lokówkę, prostownicę, całą masę kolorowych farb do włosów oraz płyn, dzięki któremu obcięte włosy w mig odrosną. Jeśli chcecie możecie zrobić z niego gwiazdę rocka lub obciąć go na krótko. Stylizacja fryzury to trudne zadanie dla fryzjera, więc koniecznie przyłóżcie się do pracy, dzięki czemu Minionek na pewno będzie zachwycony!
Gry podobne do Minions Real Haircuts

Zagraj w grę Minionek u Fryzjera

259
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
94
6
94%
Jeśli spodobała Wam się gra Minionek u Fryzjera koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 5595 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Minions Real Haircuts - Minionek u Fryzjera została dodana na Gry-24.eu 2015-08-20 o godzinie 12:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 5595 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry minionki! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!