OCENA GRY
67%
6 głosów

Budowanie I Projektowanie Samolotów

Kategoria: Gry DekorowanieIlość zagrań: 2777Dzisiaj grano: 1 razy
Budowanie i Projektowanie Samolotów
Fighter Plane Maker - Budowanie i Projektowanie Samolotów
Lubicie projektować i budować różne maszyny? Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi TAK, to koniecznie zagrajcie w świetną grę z bardzo realistyczną i pełną szczegółów grafiką! Waszym zadaniem będzie zaprojektowanie i zbudowanie myśliwca bojowego! Samolot w grze wygląda niemal jak prawdziwy. Za pomocą myszki możemy przeciągać na niego różne elementy, wzory i dekoracje. Wśród nich znajdziecie różne dzioby, skrzydła, silniki, lotki, rakiety, bomby i wiele innych typów uzbrojenia samolotu. Wykorzystajcie swoją wyobraźnię i zaprojektujcie wspaniały samolot, które pozazdrości Wam nawet marynarka wojenna!
Gry podobne do Fighter Plane Maker

Zagraj w grę Budowanie i Projektowanie Samolotów

26
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
67
33
67%
Jeśli spodobała Wam się gra Budowanie i Projektowanie Samolotów koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2777 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Fighter Plane Maker - Budowanie i Projektowanie Samolotów została dodana na Gry-24.eu 2014-08-14 o godzinie 11:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 2777 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry dekorowanie! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!